BLODSMAKEN 2006

Alta o-lag, 30.09.2006. Løpsgeneral: Thomas Frost

 

Deltakerliste Nybegynner/Rekrutt; 2 500 m.  

 

Plass Navn Klasse Tid
       
1 Nilsen, Kirsten Helsvig N fullført
1 Nilsen, Johannes Helsvig N fullført
1 Kristiansen, Magnus N fullført
1 Bjørnstad, Brage N fullført
1 Bjørnstad, Erling N fullført
1 Bjørnstad, Anne Strand N fullført
1 Frost, Harald N fullført
1 Frost, Gard N fullført
1 Helsvig, Anna Kjersti N fullført

 

Resultatliste Lang Herrer; 18 800 m.

 

Plass Tid Navn Klubb
 
1 2:07:16 Strand, Daniel Alta IF
13:00= 1:01:43= 1:06:07= 1:12:37= 1:26:29= 1:35:46= 1:40:11= 1:42:07= 1:46:17= 1:52:18= 1:55:39= 2:00:57= 2:02:57= 2:05:20= 2:07:16=  
13:00= 48:43= 04:24= 06:30= 13:52= 09:17= 04:25= 01:56= 04:10= 06:01= 03:21= 05:18= 02:00= 02:23= 01:56=  
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=  
  
2 2:07:29 Løvlund, Stig Nordreisa IL
13:14+ 1:01:58+ 1:06:19+ 1:12:29- 1:26:38+ 1:35:55+ 1:40:00- 1:41:48- 1:46:27+ 1:52:31+ 1:55:52+ 2:01:06+ 2:03:06+ 2:05:29+ 2:07:29+  
13:14+ 48:44+ 04:21- 06:10- 14:09+ 09:17= 04:05- 01:48- 04:39+ 06:04+ 03:21= 05:14- 02:00= 02:23= 02:00+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
3 2:08:33 Skjønnsfjell, Karl-Gunnar Nordreisa IL
13:04+ 1:01:46+ 1:06:04- 1:12:23- 1:26:32+ 1:35:48+ 1:40:08- 1:42:02- 1:46:54+ 1:53:23+ 1:57:23+ 2:01:42+ 2:03:33+ 2:06:10+ 2:08:33+  
13:04+ 48:42- 04:18- 06:19- 14:09+ 09:16- 04:20- 01:54- 04:52+ 06:29+ 03:59+ 04:20- 01:51- 02:37+ 02:23+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
4 2:13:22 Mikalsen, Håkon Nordreisa IL
13:11+ 1:01:55+ 1:06:41+ 1:12:40+ 1:27:25+ 1:36:57+ 1:40:21+ 1:42:31+ 1:47:49+ 1:55:13+ 1:58:45+ 2:03:52+ 2:06:36+ 2:11:00+ 2:13:22+  
13:11+ 48:44+ 04:46+ 05:59- 14:45+ 09:32+ 03:24- 02:10+ 05:18+ 07:24+ 03:32+ 05:07- 02:44+ 04:24+ 02:22+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
5 2:15:48 Frost, Thomas Alta o-lag
13:15+ 1:07:29+ 1:11:58+ 1:17:07+ 1:33:21+ 1:43:13+ 1:45:47+ 1:48:09+ 1:53:24+ 1:59:54+ 2:03:32+ 2:08:21+ 2:10:38+ 2:13:30+ 2:15:48+  
13:15+ 54:14+ 04:29+ 05:09- 16:14+ 09:52+ 02:34- 02:22+ 05:15+ 06:30+ 03:38+ 04:49- 02:17+ 02:52+ 02:18+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
6 2:15:56 Fareth, Kjetil Alta o-lag
13:06+ 1:05:28+ 1:11:17+ 1:17:14+ 1:33:32+ 1:43:21+ 1:45:53+ 1:48:15+ 1:53:30+ 2:00:01+ 2:03:39+ 2:08:27+ 2:10:45+ 2:13:38+ 2:15:56+  
13:06+ 52:22+ 05:49+ 05:57- 16:18+ 09:49+ 02:32- 02:22+ 05:15+ 06:31+ 03:38+ 04:48- 02:18+ 02:53+ 02:18+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
7 2:20:40 Bakkehaug, Bård Alta o-lag
13:06+ 1:05:29+ 1:11:19+ 1:17:14+ 1:33:48+ 1:44:04+ 1:47:50+ 1:50:44+ 1:56:49+ 2:04:10+ 2:07:59+ 2:13:25+ 2:15:53+ 2:18:32+ 2:20:40+  
13:06+ 52:23+ 05:50+ 05:55- 16:34+ 10:16+ 03:46- 02:54+ 06:05+ 07:21+ 03:49+ 05:26+ 02:28+ 02:39+ 02:08+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
8 2:20:46 Nilsen, Sven Tore Alta o-lag
13:25+ 1:02:35+ 1:07:23+ 1:13:09+ 1:28:09+ 1:44:04+ 1:47:48+ 1:50:37+ 1:56:03+ 2:04:17+ 2:08:08+ 2:13:34+ 2:16:00+ 2:18:39+ 2:20:46+  
13:25+ 49:10+ 04:48+ 05:46- 15:00+ 15:55+ 03:44- 02:49+ 05:26+ 08:14+ 03:51+ 05:26+ 02:26+ 02:39+ 02:07+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
9 2:25:45 Bjørknes, Harald Alta o-lag
13:06+ 1:06:35+ 1:11:47+ 1:17:36+ 1:37:17+ 1:47:38+ 1:50:41+ 1:53:13+ 1:59:18+ 2:07:07+ 2:11:27+ 2:17:26+ 2:19:56+ 2:23:28+ 2:25:45+  
13:06+ 53:29+ 05:12+ 05:49- 19:41+ 10:21+ 03:03- 02:32+ 06:05+ 07:49+ 04:20+ 05:59+ 02:30+ 03:32+ 02:17+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
10 2:44:39 Mikalsen, Karl-Øyvind Nordreisa IL
13:26+ 1:06:57+ 1:12:08+ 1:17:42+ 1:45:21+ 2:05:13+ 2:09:44+ 2:11:54+ 2:18:49+ 2:26:58+ 2:31:06+ 2:36:49+ 2:39:18+ 2:42:39+ 2:44:39  
13:26+ 53:31+ 05:11+ 05:34- 27:39+ 19:52+ 04:31+ 02:10+ 06:55+ 08:09+ 04:08+ 05:43+ 02:29+ 03:21+ 02:00+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
11 3:08:45 Mikkelsen, Lars Erik H. Alta o-lag
14:47+ 1:31:07+ 1:38:28+ 1:47:19+ 2:12:23+ 2:26:36+ 2:32:26+ 2:35:46+ 2:42:04+ 2:49:34+ 2:54:18+ 3:00:35+ 3:03:14+ 3:06:42+ 3:08:45+  
14:47+ 1:16:20+ 07:21+ 08:51+ 25:04+ 14:13+ 05:50+ 03:20+ 06:18+ 07:30+ 04:44+ 06:17+ 02:39+ 03:28+ 02:03+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
12 3:13:34 Iversen, Jon Anders Drammen CK
14:38+ 1:36:35+ 1:43:46+ 1:49:59+ 2:14:33+ 2:29:08+ 2:35:07+ 2:37:39+ 2:44:00+ 2:52:31+ 2:58:12+ 3:05:32+ 3:08:10+ 3:11:16+ 3:13:34  
14:38+ 1:21:57+ 07:11+ 06:13- 24:34+ 14:35+ 05:59+ 02:32+ 06:21+ 08:31+ 05:41+ 07:20+ 02:38+ 03:06+ 02:18+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
13 3:13:40 Håpnes, Mats Alta o-lag
14:21+ 1:36:33+ 1:43:49+ 1:50:02+ 2:14:26+ 2:29:16+ 2:35:11+ 2:37:47+ 2:43:56+ 2:52:36+ 2:58:17+ 3:05:36+ 3:08:15+ 3:11:22+ 3:13:40+  
14:21+ 1:22:12+ 07:16+ 06:13- 24:24+ 14:50+ 05:55+ 02:36+ 06:09+ 08:40+ 05:41+ 07:19+ 02:39+ 03:07+ 02:18+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
14 3:16:27 Westgaard, Andreas Foss Alta o-lag
15:47+ 1:26:23+ 1:33:25+ 1:45:33+ 2:08:20+ 2:23:55+ 2:31:33+ 2:34:44+ 2:42:06+ 2:51:39+ 2:56:57+ 3:06:06+ 3:09:23+ 3:13:07+ 3:16:27+  
15:47+ 1:10:36+ 07:02+ 12:08+ 22:47+ 15:35+ 07:38+ 03:11+ 07:22+ 09:33+ 05:18+ 09:09+ 03:17+ 03:44+ 03:20+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
15 3:22:29 Ellefsæter, Bjørn Alta o-lag
16:37+ 1:34:30+ 1:40:10+ 1:46:21+ 2:08:34+ 2:29:34+ 2:35:33+ 2:38:51+ 2:47:06+ 2:57:41+ 3:03:06+ 3:12:22+ 3:15:25+ 3:19:29+ 3:22:43  
16:37+ 1:17:53+ 05:40+ 06:11- 22:13+ 21:00+ 05:59+ 03:18+ 08:15+ 10:35+ 05:25+ 09:16+ 03:03+ 04:04+ 03:14+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  
  
16 3:22:31 Strand, Torgeir Fana IL
18:10+ 1:31:52+ 1:38:21+ 1:44:57+ 2:12:06+ 2:32:06+ 2:38:56+ 2:42:07+ 2:49:43+ 2:58:55+ 3:04:50+ 3:11:29+ 3:16:36+ 3:20:07+ 3:22:31+  
18:10+ 1:13:42+ 06:29+ 06:36+ 27:09+ 20:00+ 06:50+ 03:11+ 07:36+ 09:12+ 05:55+ 06:39+ 05:07+ 03:31+ 02:24+  
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00  

Beste strekktider denne klassen
   13:00   48:43   04:18   05:09   13:52   09:16   02:32   01:48   04:10   06:01   03:21   04:48   01:51   02:23   01:56  
Forklaring:     =  samme tid som vinner,     -  raskere,     +  tregere.     Blå leder løpet.     Rød har beste strekktid.


 

Resultatliste Mellom Damer; 9 000 m.
Plass Tid Navn Klubb
       
1 1:33:21 Andreassen, Ragnhild Flåten Nordreisa IL
07:12= 26:44= 30:46= 37:17= 50:32= 54:42= 57:41= 1:05:02= 1:12:57= 1:17:49= 1:25:05= 1:27:24= 1:30:49= 1:33:21=
07:12= 19:32= 04:02= 06:31= 13:15= 04:10= 02:59= 07:21= 07:55= 04:52= 07:16= 02:19= 03:25= 02:32=
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
                           
2 1:50:04 Røkenes, Bente Alta o-lag
09:30+ 30:03+ 34:20+ 41:33+ 59:50+ 1:04:42+ 1:08:40+ 1:16:13+ 1:27:22+ 1:32:43+ 1:40:55+ 1:44:03+ 1:47:23+ 1:50:04+
09:30+ 20:33+ 04:17+ 07:13+ 18:17+ 04:52+ 03:58+ 07:33+ 11:09+ 05:21+ 08:12+ 03:08+ 03:20- 02:41+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
3 1:58:25 Tørum, Kristin Alta o-lag
07:46+ 33:02+ 37:42+ 45:12+ 1:07:06+ 1:12:31+ 1:16:14+ 1:23:52+ 1:34:03+ 1:40:19+ 1:47:14+ 1:51:42+ 1:55:47+ 1:58:25+
07:46+ 25:16+ 04:40+ 07:30+ 21:54+ 05:25+ 03:43+ 07:38+ 10:11+ 06:16+ 06:55+ 04:28+ 04:05+ 02:38+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
4 2:14:14 Pedersen, Oda Hammernes Alta o-lag
08:50+ 36:05+ 40:46+ 50:03+ 1:12:15+ 1:17:14+ 1:20:51+ 1:29:48+ 1:45:41+ 1:53:02+ 2:03:03+ 2:07:00+ 2:11:55+ 2:14:16+
08:50+ 27:15+ 04:41+ 09:17+ 22:12+ 04:59+ 03:37+ 08:57+ 15:53+ 07:21+ 10:01+ 03:57+ 04:55+ 02:21-
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
4 2:14:14 Einvik, Evie Helgesen Alta o-lag
08:51+ 36:04+ 40:45+ 50:04+ 1:12:16+ 1:17:14+ 1:20:51+ 1:29:37+ 1:45:34+ 1:52:56+ 2:03:02+ 2:07:05+ 2:11:49+ 2:14:13+
08:51+ 27:13+ 04:41+ 09:19+ 22:12+ 04:58+ 03:37+ 08:46+ 15:57+ 07:22+ 10:06+ 04:03+ 04:44+ 02:24-
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
6 2:23:39 Dahl, Anne Karin Alta o-lag
14:13+ 39:35+ 45:24+ 54:43+ 1:18:10+ 1:28:48+ 1:33:14+ 1:41:15+ 1:54:10+ 2:01:15+ 2:10:18+ 2:16:19+ 2:20:19+ 2:23:39+
14:13+ 25:22+ 05:49+ 09:19+ 23:27+ 10:38+ 04:26+ 08:01+ 12:55+ 07:05+ 09:03+ 06:01+ 04:00+ 03:20+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
6 2:23:39 Abrahamsen, Aase-Kristin Alta o-lag
14:25+ 40:01+ 45:47+ 55:05+ 1:18:40+ 1:29:31+ 1:33:39+ 1:41:40+ 1:54:33+ 2:01:37+ 2:10:43+ 2:16:42+ 2:20:39+ 2:23:59
14:25+ 25:36+ 05:46+ 09:18+ 23:35+ 10:51+ 04:08+ 08:01+ 12:53+ 07:04+ 09:06+ 05:59+ 03:57+ 03:20+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           

Beste strekktider denne klassen
   07:12   19:32   04:02   06:31   13:15   04:10   02:59   07:21   07:55   04:52   07:16   02:19   03:25   02:21     
Forklaring:     =  samme tid som vinner,     -  raskere,     +  tregere.     Blå leder løpet.     Rød har beste strekktid.


 

Resultatliste Mellom Herrer; 9 000 m.
Plass Tid Navn Klubb
       
1 1:20:20 Bjørknes, Ove Alta o-lag
06:04= 20:55= 24:01= 29:24= 41:03= 45:36= 47:58= 52:26= 59:42= 1:06:27= 1:12:49= 1:15:14= 1:18:16= 1:20:00=
06:04= 14:51= 03:06= 05:23= 11:39= 04:33= 02:22= 04:28= 07:16= 06:45= 06:22= 02:25= 03:02= 01:44=
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
                           
2 1:27:50 Bull, Jon Vidar Alta o-lag
06:04= 21:55+ 25:23+ 31:48+ 47:35+ 53:40+ 56:42+ 1:01:16+ 1:08:48+ 1:13:18+ 1:20:56+ 1:23:18+ 1:25:53+ 1:27:50+
06:04= 15:51+ 03:28+ 06:25+ 15:47+ 06:05+ 03:02+ 04:34+ 07:32+ 04:30- 07:38+ 02:22- 02:35- 01:57+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
3 1:28:57 Dahl, Odd-Runar Alta o-lag
06:24+ 23:13+ 27:03+ 32:31+ 45:57+ 50:05+ 53:14+ 59:57+ 1:08:00+ 1:12:26+ 1:19:57+ 1:23:09+ 1:26:14+ 1:28:57+
06:24+ 16:49+ 03:50+ 05:28+ 13:26+ 04:08- 03:09+ 06:43+ 08:03+ 04:26- 07:31+ 03:12+ 03:05+ 02:43+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
4 1:29:10 Ingebrigtsen, Svein IL Pasvik-Hauk
06:30+ 22:42+ 26:14+ 32:04+ 48:10+ 53:56+ 56:30+ 1:03:00+ 1:11:21+ 1:15:18+ 1:21:07+ 1:23:52+ 1:26:57+ 1:29:10+
06:30+ 16:12+ 03:32+ 05:50+ 16:06+ 05:46+ 02:34+ 06:30+ 08:21+ 03:57- 05:49- 02:45+ 03:05+ 02:13+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
5 1:29:11 Pedersen, Arvid N. Alta o-lag
06:03- 22:16+ 25:55+ 31:48+ 48:07+ 53:17+ 56:28+ 1:02:57+ 1:11:12+ 1:15:35+ 1:21:07+ 1:23:57+ 1:26:55+ 1:29:09+
06:03- 16:13+ 03:39+ 05:53+ 16:19+ 05:10+ 03:11+ 06:29+ 08:15+ 04:23- 05:32- 02:50+ 02:58- 02:14+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
6 1:29:42 Opgård, Pål E. Alta o-lag
06:06+ 23:33+ 27:03+ 32:48+ 47:51+ 53:29+ 56:28+ 1:03:11+ 1:11:06+ 1:15:45+ 1:21:33+ 1:24:13+ 1:27:14+ 1:29:42+
06:06+ 17:27+ 03:30+ 05:45+ 15:03+ 05:38+ 02:59+ 06:43+ 07:55+ 04:39- 05:48- 02:40+ 03:01- 02:28+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
7 1:37:20 Andersen, Vegard Alta o-lag
06:27+ 23:31+ 27:32+ 33:22+ 52:59+ 57:38+ 1:00:27+ 1:07:02+ 1:16:32+ 1:21:30+ 1:27:31+ 1:30:12+ 1:35:22+ 1:37:20+
06:27+ 17:04+ 04:01+ 05:50+ 19:37+ 04:39+ 02:49+ 06:35+ 09:30+ 04:58- 06:01- 02:41+ 05:10+ 01:58+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
8 1:39:44 Løvlund, Jan Nordreisa IL
06:19+ 23:43+ 27:30+ 33:32+ 52:53+ 58:06+ 1:00:44+ 1:10:06+ 1:19:00+ 1:23:16+ 1:29:56+ 1:33:05+ 1:36:47+ 1:39:44+
06:19+ 17:24+ 03:47+ 06:02+ 19:21+ 05:13+ 02:38+ 09:22+ 08:54+ 04:16- 06:40+ 03:09+ 03:42+ 02:57+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           
9 1:56:09 Pedersen, Rolf A. Alta o-lag
09:32+ 35:34+ 39:51+ 51:35+ 1:09:57+ 1:15:35+ 1:18:28+ 1:26:00+ 1:35:30+ 1:40:10+ 1:46:31+ 1:49:50+ 1:53:25+ 1:56:09+
09:32+ 26:02+ 04:17+ 11:44+ 18:22+ 05:38+ 02:53+ 07:32+ 09:30+ 04:40- 06:21- 03:19+ 03:35+ 02:44+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                           

Beste strekktider denne klassen
   06:03   14:51   03:06   05:23   11:39   04:08   02:22   04:28   07:16   03:57   05:32   02:22   02:58   01:44     
Forklaring:     =  samme tid som vinner,     -  raskere,     +  tregere.     Blå leder løpet.     Rød har beste strekktid.


 

Resultatliste Kort Damer; 5 900 m.
Plass Tid Navn Klubb
       
1 1:17:48 Mikkelsen, Henriette Heitmann Alta o-lag
09:37= 15:32= 22:28= 25:58= 32:18= 41:06= 52:20= 1:01:05= 1:11:55= 1:15:16= 1:17:49=
09:37= 05:55= 06:56= 03:30= 06:20= 08:48= 11:14= 08:45= 10:50= 03:21= 02:33=
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
                     
2 1:17:58 Heitmann, Nina Alta o-lag
09:38+ 15:39+ 22:34+ 26:00+ 32:23+ 41:06= 52:21+ 1:01:12+ 1:11:56+ missed150 1:17:58+
09:38+ 06:01+ 06:55- 03:26- 06:23+ 08:43- 11:15+ 08:51+ 10:44- missed150 06:02+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 missed150 00:00
                     
3 1:18:04 Mauritzsen, Aina Vadsø SK
09:52+ 16:44+ 22:41+ 26:03+ 32:47+ 44:04+ 54:41+ 1:05:04+ 1:09:33- 1:13:41- 1:18:04+
09:52+ 06:52+ 05:57- 03:22- 06:44+ 11:17+ 10:37- 10:23+ 04:29- 04:08+ 04:23+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                     
4 1:32:58 Frost, Berit Ø. Alta o-lag
11:08+ 18:56+ 26:56+ 31:45+ 39:05+ 49:03+ 1:02:37+ 1:19:19+ 1:23:59+ 1:28:58+ 1:32:58+
11:08+ 07:48+ 08:00+ 04:49+ 07:20+ 09:58+ 13:34+ 16:42+ 04:40- 04:59+ 04:00+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                     

Beste strekktider denne klassen
   09:37   05:55   05:57   03:22   06:20   08:43   10:37   08:45   04:29   03:21   02:33     
Forklaring:     =  samme tid som vinner,     -  raskere,     +  tregere.     Blå leder løpet.     Rød har beste strekktid.


 

Resultatliste Kort Herrer; 5 900 m.
Plass Tid Navn Klubb
       
1 1:16:22 Mauritzsen, Lars Vadsø SK
09:46= 16:29= 22:26= 25:58= 32:55= 44:11= 54:47= 1:05:07= 1:09:41= 1:13:38= 1:16:22=
09:46= 06:43= 05:57= 03:32= 06:57= 11:16= 10:36= 10:20= 04:34= 03:57= 02:44=
00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00= 00:00=
                     
2 1:17:48 Mikkelsen, Vebjørn Heitmann Alta o-lag
09:14- 15:06- 31:12+ 36:38+ 40:21+ 48:07+ 59:36+ 1:07:59+ 1:11:48+ 1:15:13+ 1:17:48+
09:14- 05:52- 16:06+ 05:26+ 03:43- 07:46- 11:29+ 08:23- 03:49- 03:25- 02:35-
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                     
3 1:18:43 Bakkehaug, Halvard Alta o-lag
09:13- 14:57- 31:11+ 36:37+ 40:07+ 46:17+ 56:11+ 1:08:11+ 1:10:55+ 1:15:35+ 1:18:43+
09:13- 05:44- 16:14+ 05:26+ 03:30- 06:10- 09:54- 12:00+ 02:44- 04:40+ 03:08+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                     
4 1:23:16 Daniloff, Odd Erling Alta o-lag
09:35- 16:26- 22:35+ 25:55- 32:05- 40:12- 52:27- 1:01:19- 1:12:35+ 1:17:56+ 1:23:16+
09:35- 06:51+ 06:09+ 03:20- 06:10- 08:07- 12:15+ 08:52- 11:16+ 05:21+ 05:20+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                     
5 1:33:23 Bjørknes, Håkon Alta o-lag
09:26- 15:18- 30:56+ 36:32+ 41:38+ 51:16+ 1:10:05+ 1:19:37+ 1:24:01+ 1:27:39+ 1:33:23+
09:26- 05:52- 15:38+ 05:36+ 05:06- 09:38- 18:49+ 09:32- 04:24- 03:38- 05:44+
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
                     

Beste strekktider denne klassen
   09:13   05:44   05:57   03:20   03:30   06:10   09:54   08:23   02:44   03:25   02:35     
Forklaring:     =  samme tid som vinner,     -  raskere,     +  tregere.     Blå leder løpet.     Rød har beste strekktid.



Strekktidene fra Blodsmaken 2006 er ført inn maskinelt av Andreas Foss Westgaard. Evt. feil kan meldes til kontor@altaolag.no